تنیسورزشی

معرفی پینگ‌پنگ بازان ایران برای انتخابی المپیک

به گزارش “ورزش سه” و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون تنیس روی میز ، پس از اعلام‌ کنفدراسیون آسیا و تعیین سهمیه برای کلیه کشورهای عضو (یک پسر و یک دختر) و با پیشنهاد مربیان و موافقت مدیر تیم های ملی ، نفرات اول جوانان دختر و پسر رنکینگ ملی ایران به همراه دو مربی از مورخه ۱۲ تا ۱۴ آبان به منظور شرکت در مسابقات انتخابی المپیک جوانان، عازم دهلی پایتخت هند می شوند.‌

 

این مسابقات اصلی ترین مسابقه از سری مسابقات انتخابی و گزینش نفرات جهت حضور در المپیک ۲۰۱۸ جوانان است که قرار است در  سطح قاره آسیا نیز برگزار گردد. امین احمدیان و مهشید اشتری دو ورزشکاری هستند که از طرف کشورمان در این مسابقات حضور می یابند. این ورزشکاران را در این مسابقات ، میعاد مکیف و آزاده سرافزاز مربیان ملی همراهی می کنند.

در این پیکارها چهار ورزشکار برتر پسر و چهار ورزشکار برتر دختر مستقیماً عازم المپیک جوانان در بوینس آیرس آرژانتین می شوند.‌ المپیک جوانان قرار است ۱۴ تا ۲۶ مهر سال 97 در کشور آرژانتین برگزار شود که  در نهایت ۲۹ ورزشکار دختر و ۲۹ ورزشکار پسر که از طریق مسابقات انتخابی قاره های مختلف و دیگر مسابقات امتیازی سطح دنیا در کنار یک ورزشکار از کشور میزبان و یک ورزشکار با سهمیه دعوتی کمیته بین المللی المپیک(در مجموع ۶۴ ورزشکار دختر و پسر) در مسابقات آرژانتین به رقابت می پردازند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

مطالب مشابه

بستن