اقتصادسیاسی

وکیل احمدی‌نژاد درباره تخلفات یارانه‌ای وی به نمایندگان مجلس نامه نوشت+ متن نامه

عضو کمیسیون برنامه و بودجه از ارسال نامه وکیل احمدی‌نژاد به نمایندگان مجلس خبر داد. در ادامه با رهانیوز همراه باشید.

وکیل احمدی‌نژاد درباره تخلفات یارانه‌ای وی به نمایندگان مجلس نامه نوشت+ متن نامهخدابخشی عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات در گفت‌وگو  با خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، از ارسال نامه وکیل رئیس دولت‌های نهم و دهم به نمایندگان مجلس به ویژه اعضای این کمیسیون در واکنش به اظهارات دادستان دیوان محاسبات خبر داد.

وی ادامه داد: وکیل احمدی‌نژاد بعد از اظهارات فیاض شجاعی دادستان دیوان محاسبات درباره تخلفات یارانه‌ای وی این نامه را به منظور روشن شدن برخی مسائل ارسال کرده است.

خدابخشی تاکید کرد:‌

در این نامه اعلام شده که اظهارات دادستان دیوان محاسبات در حقیقت اقدام خلاف واقع و نشر اکاذیب بوده و از حکم محکومیت قطعی احمدی‌نژاد درباره هزینه‌های یارانه‌ای مردم به نحوی صحبت کرده است که گویا حیف و میل هفت هزار میلیارد تومانی اتفاق افتاده و احمدی‌نژاد محکوم پرداخت آن است.

نماینده مردم الیگودرز همچنین اظهار کرد:‌وکیل احمدی‌نژاد در این نامه همچنین بیان داشت که مصاحبه فیاض شجاعی در رسانه‌ها به ویژه رسانه‌های معاند انعکاس پیدا کرده و به گونه‌ای فرض شده که مقامات جمهوری اسلامی ایران عموما دچار فساد هستند.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه خاطر نشان کرد:‌ وکیل احمدی‌نژاد در این نامه تاکید کرده است که دیوان محاسبات تنها چند دادنامه به وی داده که آن را هم برای نمایندگان ارسال کرده است.

 

وکیل احمدی‌نژاد درباره تخلفات یارانه‌ای وی به نمایندگان مجلس نامه نوشت+ متن نامه

برچسب ها
نمایش بیشتر

مطالب مشابه

بستن