فوتبالورزشی

واکنش برانکو به خوشگذرانی شبانه بازیکنان پرسپولیس

برانکو: من نمی‌دانم و خبر ندارم، خبرنگاران نوشته‌اند.خودشان هم بگویند که چه کسانی بودند و با چه کسانی رفتند. در ادامه با رها نیوز همراه باشید.

سرمربی تیم پرسپولیس گفت که از خیرهای حاشیه ای مطرح شده درباره شب‌نشینی بازیکنان تیمش خبر ندارد.
برانکو ایوانکوویچ در حاشیه تمرین امروز پرسپولیس به میان خبرنگاران آمد و درباره بحث‌های مربوط به شب‌نشینی و خوش‌گذرانی بازیکنان پرسپولیس پیش از دیدار مقابل الهلال، گفت:
من نمی‌دانم و خبر ندارم، خبرنگاران نوشته‌اند. اگر آنها نوشته‌اند، خودشان هم بگویند که چه کسانی بودند و با چه کسانی رفتند.
وی در واکنش به این مسئله که گفته می‌شود برخی از بازیکنان قبل از بازی با الاهلی هم چنین کارهایی کردند و به همین خاطر جریمه شدند، گفت: این‌ها مسائل داخلی ماست. اگر می‌دانند چه کسی بیرون بوده، چرا نمی‌نویسند؟! من هم می‌توانم همین‌طوری حرف بزنم. چه کسی بوده؟ اگر می‌دانند اسم و فامیل بنویسند، نه اینکه حدس و گمان بزنند.
سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این سوال که «وقتی می‌گویید این‌ها مسائل داخلی است، یعنی واقعاً وجود دارد؟»، تصریح کرد: من نمی‌دانم. من هم امروز از خبرنگاران شنیدم. اگر می‌دانند که بودند، به من هم بگویند و اسم و فامیل بدهند.
وی درباره این موضوع که خیلی از هواداران پرسپولیس به معجزه برانکو در بازی برگشت مقابل الهلال دل بسته‌اند، اما بازی فشرده لیگ پس از بازی تیم ملی و رویارویی با استقلال خوزستان کار را سخت می‌کند، اظهار داشت: وقت است، چرا که نه؟ نمی‌دانم چگونه می‌گویند معجزه، الهلال تیمی عالی است که هر سال در نیمه نهایی لیگ قهرمانان حضور دارد. بازیکنان این تیم چهار، پنج سال است که با هم هستند و فقط بازیکنان خارجی تغییر می‌کنند آن هم در حالی که خارجی‌های بهتر به تیم می‌پیوندند. این تیم 60 قهرمانی مختلف داشته و قهرمان آسیا نیز شده و تیم قرن آسیا شناخته شد. چرا برخی می‌گویند که الهلال تیمی آسان و ضعیف است؟
برانکو در پاسخ یکی از خبرنگاران که گفت «کسی نگفت که الهلال تیمی آسان است، اما همه به دانش برانکو دل بسته‌اند» عنوان کرد: ما همه تلاش خود را خواهیم کرد. اگر یک‌هزارم شانس برای ما وجود داشته باشد، تلاش‌مان را خواهیم کرد، اما سخت است. با توجه به اتفاقات بازی رفت، نتیجه گرفتن سخت خواهد بود، اما فوتبال است دیگر.
این مربی درباره مصدومیت شجاع خلیل زاده و فرشاد احمدزاده اظهار داشت: شجاع در تمرین اول مصدوم شد و به خاطر این است که سعی می‌کند در هر جلسه‌ تمرینی صد درصد توانش را بگذارد. برای شجاع خیلی نگرانم. درخصوص فرشاد هم باید بگویم که او امروز دوباره معاینه می‌شود و شانس بازگشت دارد.
وی درباره آنالیز برنامه نود و اشتباهات خط دفاعی که باعث نگرانی برای بازی برگشت شده است، گفت: ما تمرین می‌کنیم که اشتباهات کم شود. اشتباه همیشه خواهد بود و اگر نباشد، همه بازی‌ها صفر-صفر می‌شود. ما 5 شانس گلزنی داشتیم، اما نتوانستیم از اشتباه آنها استفاده کنیم. بله، اشتباه داشتیم، اما تمرین می‌کنیم که به حداقل برسند. باید بدانید که شایان مصلح امسال از لیگ دسته پایین‌تر آمده است، شجاع هم امسال به ما اضافه شد، از ماهینی هم که در همه پست‌ها استفاده می‌کنیم. طبیعی است که در این شرایط اشتباهات هم بیشتر می‌شود، اینجا بیشتر از همه ماهینی و ربیع‌خواه قربانی می‌شوند که مجبورند در همه پست‌ها بازی کنند. به هر حال شرایط همین است.
برانکو درباره محرومیت این تیم از جذب بازیکن گفت: به تیمم کاملاً ایمان و انتظار دارم انرژی و شوق را به تیم بازگردادند. مشکل خاصی از این لحاظ نمی‌بینم. بازیکنان جوان ما هم خیلی خوب پیشرفت می‌کنند و قطعا جایگزین و جبران خواهیم کرد.
منبع: تابناک
برچسب ها
نمایش بیشتر

مطالب مشابه

بستن