اجتماعیاقتصادتغذیهحوادث

شناسایی و انهدام کارگاه تولید داروهای تقلبی در قدس

فرمانده انتظامی قدس خبر داد

فرمانده انتظامی شهرستان قدس از شناسایی و انهدام کارگاه تولید داروهای تقلبی به دست مأموران کلانتری 12 در این شهرستان خبر داد.

 

به گزارش رهانیوز به نقل از پایگاه خبری پلیس، شاهپور فلاحی اظهار کرد: در راستای برخورد و دستگیری فروشندگان و تولیدکنندگان داروهای تقلبی در سطح شهرستان قدس، عوامل کلانتری 12 قدس با انجام یکسری اقدامات پلیسی موفق به شناسایی کارگاه تولید داروهای تقلبی که در داخل یک منزل مسکونی شده و پس از هماهنگی قضایی، دستگیری عاملان این کارگاه در دستور کار عوامل انتظامی قرار گرفت.

وی خاطرنشان کرد: مأموران پس از اخذ مجوزهای قانونی در یک عملیات غافلگیرانه درحالی‌که متهم در حال بسته‌بندی و تولید داروهای تقلبی بود وارد کارگاه شده و ضمن دستگیری متهم مقادیر قابل توجه داروهای تقلبی کشف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان قدس ادامه داد: از کارگاه مذکور مقادیر قابل توجه انواع داروهای تقلبی ترک اعتیاد، دستگاه‌های بسته‌بندی قرص و شربت کشف و دراین‌ارتباط یک نفر دستگیر و به مقر انتظامی دلالت داده شد که پس از تشکیل پرونده مقدماتی متهم با صدور قرار مناسب روانه زندان گردید.

فلاحی خطاب به شهروندان تصریح کرد: متأسفانه برخی واحدهای صنفی عطاری به محلی جهت عرضه داروهای تقلبی با مصارف ترک اعتیاد و … مبدل شده که علیرغم برخوردهای متعدد اما مجدداً متصدیان این واحدهای صنفی اقدام به فروش این قبیل داروهای غیرمجاز می‌نمایند که می‌طلبد قانون‌گذار محترم با تشدید مجازات قانونی از گسترش این قبیل عرضه غیرمجاز جلوگیری نماید.

منبع
فارس
برچسب ها
نمایش بیشتر

مطالب مشابه

بستن