اجتماعی

آمادگی مرزبانی ناجا برای برقراری امنیت در نوار مرزی جهت تردد زائران اربعین

فرمانده مرزبانی ناجا گفت: مرزبانی نیروی انتظامی آمادگی لازم برای برقراری امنیت در نوار مرزی جهت تردد زوار اربعین حسینی از مرز‌های پیش بینی شده را دارد.

آمادگی مرزبانی ناجا برای برقراری امنیت در نوار مرزی جهت تردد زائران اربعین

 

سردار قاسم رضایی فرمانده مرزبانی ناجا با حضور در منطقه مرزی قصر شیرین و در بازدید از یگان‌های مرزی منطقه و مرز خسروی در جمع مرزبانان اظهار کرد: امروز با پرچم مقدس بارگاه امام حسین (ع) در این نقطه از مرز حاضر شدیم تا مرزداران جمهوری اسلامی ایران با تبرک این پرچم مقدس بار دیگر پیمان خود را با سرور و سالار شهیدان اباعبدالله حسین (ع) در راه حراست از اسلام ناب محمدی تازه کنند.

فرمانده مرزبانی بیان کرد: یک وجب از خاک مقدس ایران با ارزش‌تر از هر چیز مادی است که می‌توان تصور کرد و خط قرمز ما نیز باید خاک مقدس کشورمان باشد و نسبت به این مهم نهایت حساسیت را داشته باشیم.

وی با اشاره به بازدید میدانی از پایانه مرزی خسروی در منطقه قصر شیرین، مطرح کرد: پیگیر روند اجرایی شدن طرح تردد زائران اربعین حسینی، بررسی زیرساخت ها، کاستی‌ها و مشکلات در این پایانه مرزی به منظور ایجاد هماهنگی‌های لازم جهت مأموریت اربعین سال جاری هستیم.

رضایی خاطر نشان کرد: خداوند به همه ما عنایت خاصی داشته که توفیق انجام وظیفه و خدمت به زائران عتبات عالیات را داده و مرزبانی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران آمادگی لازم جهت برقراری امنیت نوار مرزی جهت تردد زوار اربعین حسینی از مرز‌های پیش بینی شده را دارد و در این راستا تعاملات و هماهنگی‌های خوبی با مرزبانی دولت عراق در نشست‌های مرزی صورت گرفته است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

برچسب ها
نمایش بیشتر

مطالب مشابه

بستن